Class Type Time Status Team Score Team Live Link Update
Friday   07/19/2024
soccer European Cup 03:00
Close
FK Buducnost Podgorica
VS
Malisheva
soccer European Cup 03:00
Close
Sarajevo
VS
FK Aktobe Lento
soccer INT CF 03:15
Close
Braga
VS
Rayo Vallecano
soccer European Cup 03:15
Close
Breidablik
VS
FK Tikves Kavadarci
Basketball NBA 04:30
LIVE
Indiana Pacers
VS
Denver Nuggets
soccer ARG D1 05:45
LIVE
Argentinos Juniors
VS
Tigre
soccer ARG D1 06:00
LIVE
Independiente Rivadavia
VS
Gimnasia LP
soccer Con CS 06:00
LIVE
Palestino
VS
Cuiaba
soccer Canadian jobs 06:00
LIVE
HFX Wanderers FC
VS
Valour
Basketball NBA 06:00
LIVE
Memphis Grizzlies
VS
New Orleans Pelicans
soccer BRA D2 07:00 Vila Nova
VS
Santos
soccer COL D1 07:00 Atletico Bucaramanga
VS
Atletico Junior Barranquilla
Basketball NBA 07:00 Washington Wizards
VS
Sacramento Kings
soccer ARG D1 08:00 Instituto AC Cordoba
VS
Independiente
Basketball NBA 08:00 Orlando Magic
VS
Brooklyn Nets
soccer BRA D2 08:00 Gremio Novorizontin
VS
Chapecoense SC
soccer Con CS 08:30 Liga Dep. Universitaria Quito
VS
Always Ready
soccer Con CS 08:30 Cerro Porteno
VS
Atletico Paranaense
Basketball NBA 09:00 Los Angeles Lakers
VS
Cleveland Cavaliers
soccer COL D1 09:10 Dep.Independiente Medellin
VS
Millonarios
Basketball NBA 10:00 Los Angeles Clippers
VS
Utah Jazz
Basketball NBA 11:00 The timberwolves
VS
Houston Rockets
Basketball WJC-M 13:00 Japan(U22)
VS
SGA Athletics
Basketball WJC-M 15:00 Ukraine
VS
Malaysia
Basketball NZBL 15:30 Wellington Saints
VS
Franklin Bulls
soccer INT CF 16:30 nice
VS
He in
Basketball WJC-M 17:00 American Future Sports
VS
China Taiwan white team
soccer INT CF 18:00 Maritimo
VS
Al-Nassr
other Program 18:35 basketball park
soccer INT CF 19:00 Schalke 04
VS
FC Utrecht
Basketball WJC-M 19:00 China Taiwan Blue Team
VS
United Arab Emirates
soccer INT CF 19:00 Reading
VS
Millwall
soccer INT CF 19:00 Crystal Palace
VS
Charlton Athletic
soccer Singapore 19:45 Geylang United FC
VS
The Chinese ge
soccer Malaysian FA Cup 20:15 Kedah
VS
Johor Darul Takzim
soccer Singapore 20:15 DPMM FC
VS
Hougang United FC
soccer Malaysian FA Cup 21:00 Terengganu
VS
Selangor
soccer INT CF 21:30 Sparta Rotterdam
VS
Roda JC
Basketball FC 22:30 The Chinese women's basketball team
VS
Belgium women's basketball team
soccer UEFA U21 22:30 Denmark(U19)
VS
France (U19)
soccer INT CF 23:00 Sligo Rovers
VS
Everton
soccer INT CF 23:00 Concarneau
VS
Guingamp
soccer Latvia SL 23:00 Riga FC
VS
Jelgava
soccer INTF 23:00 Guinea(U23)
VS
Argentina(U23)
soccer INT CF 23:30 WSG Swarovski Tirol
VS
Lyonnais
soccer BUL L1 23:30 查洛摩利
VS
CSKA 1948 Sofia
soccer ROM D1 23:30 Las tech sports club
VS
Botosani
Saturday   07/20/2024
soccer DEN SASL 00:00 Aarhus AGF
VS
Midtjylland
soccer POL D1 00:00 Jagiellonia Bialystok
VS
Puszcza Niepolomice
soccer CZE D1 01:00 Sparta Praha
VS
Pardubice
soccer DEN D1 01:00 Vendsyssel
VS
FC Roskilde
soccer LIT D1 01:00 Dziugas Telsiai
VS
Hegelmann Litauen
soccer DEN D1 01:00 Hvidovre IF
VS
Herfolge Boldklub Koge
soccer Nor D1 01:00 Bodo Glimt
VS
Odd Grenland
soccer DEN D1 01:00 B93 Copenhagen
VS
Kolding FC
soccer SWE D1 01:00 IK Sirius FK
VS
Malmo FF
Basketball FC 01:00 French women's basketball team
VS
Japan's women's basketball team
soccer SWI D1 01:30 Schaffhausen
VS
Etoile Carouge
soccer SWI D1 01:30 Neuchatel Xamax
VS
Stade Ouchy
soccer BUL L1 02:00 FK Levski Krumovgrad
VS
Slavia Sofia
soccer ARG D1 02:00 Barracas Central
VS
Newells Old Boys
soccer PER D1 02:00 Kakha marca
VS
Cusco FC
Basketball FC 02:00 Spain
VS
Argentina
Basketball FC 02:00 German men's basketball team
VS
Japan
soccer DEN SASL 02:00 Nordsjaelland
VS
Aalborg BK
soccer SWI D1 02:15 Aarau
VS
Thun
soccer POL D1 02:30 Slask Wroclaw
VS
Lechia Gdansk
soccer ROM D1 02:30 FC Unirea 2004 Slobozia
VS
Steaua Bucuresti
Basketball FC 03:00 Canada
VS
France's men's basketball team
soccer Bo rechab 03:00 Universitario De Vinto
VS
Real Santa Cruz
soccer Laliga 04:00 Internacional RS
VS
Flamengo
Basketball NBA 04:00 Milwaukee Bucks
VS
Phoenix Suns
soccer PER D1 04:15 Sport Huancayo
VS
Real Garcilaso
Basketball NBA 04:30 Dallas Mavericks
VS
Boston Celtics
soccer COL D1 06:00 Jaguares de Cordoba
VS
Patriotas FC
Basketball NBA 06:00 Atlanta Hawks
VS
Chicago Bulls
soccer Laura b 06:00 Defensor Sporting Montevideo
VS
CA River Plate
soccer ARG D1 06:00 Belgrano
VS
Deportivo Riestra
Basketball NBA 07:00 New York Knicks
VS
Detroit Pistons
soccer Chilean PD 07:00 Huachipato
VS
科布雷洛
soccer Bo rechab 08:00 Royal Pari FC
VS
Blooming
soccer BRA D2 08:00 Sport Club Recife PE
VS
Operario Ferroviario PR
soccer ARG D1 08:00 Rosario Central
VS
Sarmiento Junin
Basketball NBA 08:30 Philadelphia 76ers
VS
San Antonio Spurs
soccer BRA D2 08:30 Coritiba PR
VS
Mirassol
soccer COL D1 08:30 Fortaleza F.C
VS
Deportes Tolima
soccer MEX D1 09:00 San Luis Potosi
VS
Club Tijuana
Basketball NBA 09:00 Toronto Raptors
VS
Miami Heat
Basketball NBA 10:30 Golden State Warriors
VS
Oklahoma City Thunder
Basketball NBA 11:00 Portland Trail Blazers
VS
New Orleans Hornets
soccer MEX D1 11:05 Puebla
VS
Atlas
soccer CFA 16:00 Shenzhen Youth
VS
Hainan Star
soccer CFA 16:00 Shanghai Port B
VS
Guangxi Hengchen
soccer CFA 16:00 Quanzhou Yaxin
VS
Ganzhou Ruishi
soccer CFA 16:00 Jiangxi Dark Horse
VS
Guangzhou Shadow Leopard
soccer CFA 16:00 Guangxi Lanhang
VS
Hunan Billows
soccer JPN D1 17:00 Machida Zelvia
VS
Yokohama F Marinos
soccer JPN D1 17:00 Kashima Antlers
VS
FC Tokyo
soccer JPN D1 18:00 Osaka steel Pakistan
VS
Shonan Bellmare
soccer KOR D1 18:00 Jeonbuk Hyundai Motors
VS
Ulsan Hyundai Horang-i
soccer JPN D1 18:00 Cerezo Osaka
VS
Albirex Niigata
soccer JPN D1 18:00 Vissel Kobe
VS
Nagoya Grampus Eight
soccer JPN D1 18:00 Avispa Fukuoka
VS
Tokyo Verdy
soccer JPN D1 18:00 Urawa Red Diamonds
VS
Consadole Sapporo
soccer KOR D2 18:00 Jeonnam Dragons
VS
Busan I Park
soccer JPN D1 18:00 Kashiwa Reysol
VS
Kawasaki Frontale
soccer KOR D2 18:00 Gyeongnam FC
VS
Bucheon FC 1995
soccer JPN D1 18:00 Jubilo Iwata
VS
Kyoto Purple Sanga
soccer KOR D2 18:30 Suwon Samsung Bluewings
VS
Qing state FC
soccer KOR D1 18:30 Gangwon FC
VS
Jeju United FC
soccer CHA D1 19:00 Heilongjiang Lava Spring
VS
Yunnan Yukun
soccer CHA D1 19:00 Yanbian Longding
VS
Nanjing City
soccer CHA D1 19:00 Liaoning Tieren
VS
Shanghai Jiading Huilong
soccer CHA D1 19:30 Guangzhou FC
VS
Foshan Nanshi
soccer CHA D1 19:30 Guangxi Pingguo Haliao
VS
Dalian Zhixing
soccer CHA D1 19:35 Wuhan three town
VS
Chengdu Better City FC
soccer CZE D1 20:30 Baumit Jablonec
VS
Mlada Boleslav
soccer POL D1 20:45 GKS Katowice
VS
Radomiak Radom
soccer SWE D2 21:00 Mr Starr
VS
GIF Sundsvall
soccer SWE D2 21:00 IK Oddevold
VS
Helsingborg
soccer SWE D2 21:00 Evre
VS
Trelleborgs FF
soccer SWE D1 21:00 IFK Varnamo
VS
Hacken
soccer SWE D1 21:00 Kalmar FF
VS
Djurgardens
soccer DEN D1 22:00 Esbjerg
VS
Odense BK
soccer FIN D1 22:00 HJK Helsinki
VS
Haka
soccer LIT D1 22:00 TransINVEST Vilnius
VS
Suduva
soccer FIN D1 22:00 AC Oulu
VS
Exes IF
soccer Latvia SL 22:00 BFC Daugavpils
VS
Rigas Futbola skola
soccer Iceland is super 22:00 HK Kopavogs
VS
Vestri
soccer Egypt S1 22:30 Tala'ea EI-Gaish
VS
Pharco
soccer CZE D1 23:00 Ceske Budejovice
VS
SK Sigma Olomouc)
soccer CZE D1 23:00 FC Bohemians 1905
VS
Banik Ostrava
soccer SWE D2 23:00 Orebro
VS
Orgryte
soccer ROM D1 23:30 CS Universitatea Craiova
VS
UTA Arad
soccer BUL L1 23:30 Lokomotiv Plovdiv
VS
Arda
soccer SWE D1 23:30 Brommapojkarna
VS
Hammarby
soccer POL D1 23:30 什切青
VS
Korona Kielce